Wędrówki według długości trasy

Góry z dziećmi (a niekiedy bez nich) – nasze wyprawy opisane według kategorii długość trasy. Chcesz wybrać się na wycieczkę między śniadaniem a obiadem? Planujesz wypad na pół dnia? Pojechaliście na urlop i szykujecie się na całodniowe przejścia? Świetnie! Wszystko możecie znaleźć w tej zakładce.

Trasy krótkie – na każdą z nich wyruszysz po śniadaniu i zdążysz na obiad. Czasem nawet na drugą kawę:) Przejścia maksymalnie na 2-3 godziny. Chociażby Dolina Strążyska, Lubogoszcz, Krucze Skały

Trasy średnie – mniej więcej pół dnia w trasie. Czyli wycieczki, przy których nie trzeba zrywać się skoro świt. Chociaż można:) Tutaj na przykład Turbacz czy Hala Łabowska.

Trasy długie – wyprawy całodniowe. Przygotuj się solidnie, weź jedzenie, herbatę i ciepłe ciuchy. Wyjdziesz rano, a wrócisz późnym popołudniem. Na przykład Strzecha Akademicka-Przełęcz pod Śnieżką.

Uwaga, uwaga – istotna informacja! Długość trasy opisujemy zawsze wg. naszych rzeczywistych czasów przejścia, nie wg. czasów z mapy. Jeśli chcesz porównać z mapą, polecamy aplikacje mapa-turystyczna.pl lub mapy.cz